O firmie

O Aero Loginie słów kilka…

Spółka Aero Login z siedzibą w Śląskim Centrum Naukowo – Technologicznym Przemysłu Lotniczego w Czechowicach – Dziedzicach to nowoczesna firma zaangażowana w rozwój Bezzałogowych Statków Powietrznych i ich wyposażenia pokładowego, znajdujących zastosowanie głównie w aplikacjach cywilnych. Powstała w 2011 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tematyką systemów bezzałogowych i niemal nieograniczonymi możliwościami ich zastosowania.

Korzystając z własnego  zaplecza naukowo – technologicznego oraz zaplecza Śląskiego Centrum Naukowo Technologicznego Przemysłu Lotniczego, a także dzięki bliskiej współpracy ze światowymi potentatami branży bezzałogowych systemów powietrznych doświadczona kadra inżynierska opracowuje i wdraża innowacyjne projekty wszędzie tam, gdzie z przyczyn technicznych zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych nie było dotychczas możliwe.

W chwili obecnej spółka Aero Login realizuje projekt badawczo – rozwojowy pt.: Opracowanie i wdrożenie do produkcji rodziny bezzałogowych wielowirnikowych statków powietrznych o wielu funkcjach do pracy w warunkach specjalnych, w trakcie którego opracowano już rewolucyjną platformę bezzałogową DC-01 Mucha wraz z głowicą obserwacyjną, zaawansowaną Stację Kierowania i Kontroli wraz z szyfrowanym systemem transmisji danych na duże odległości i inne niezbędne elementy pokładowe.

Dynamiczny rozwój spółki możliwy jest dzięki wielkiemu zaangażowaniu całego zespołu projektowo – produkcyjnego i kadry zarządzającej. Połączenie pasji i doświadczenia wybitnych specjalistów z wielu obszarów daje wręcz nieograniczone możliwości  realizacji najbardziej wymagających projektów.

Głównym czynnikiem motywującym cały zespół jest wspólne poczucie misji, że projektowane Bezzałogowe Statki Powietrzne mogą wesprzeć ludzi w wielu aspektach a w przyszłości ułatwią nam życie.

Nasza misja:

„Tworzymy nowoczesne technologie, które w połączeniu z istniejącymi rozwiązaniami tworzą całkowicie nową jakość w wielu gałęziach gospodarki. Tworząc rewolucyjne rozwiązania promujemy polską myśl techniczną.”